رمپ بارگیری و چادر بارگیری -تجهیزات بارگیری

رمپ بارگیری یا همسطح کننده:

بیشترین دغدغه ای که هر کارگاه صنعتی احساس می کند عدم صدمه دیدن مواد اولیه و یا محصول نهایی می باشد . عمده آسیبی که مواد اولیه و یا محصول نهایی می بیند در حین بار گیری یا تخلیه کالا

ناشی می گردد . این امر عمدتا ناشی از اختلافات سطح کامیون های باربری و سطح کارگاه می باشد .

بدین منظور سیستم های رمپ اتوماتیک بسیار مفید خواهد بود . استفاده از رمپ های اتوماتیک نه تنها باعث کاهش آسیب های بار گیری بر کالا ها شده بلکه با استفاده از چادرهای بارگیری تبادل انرژی و حرارت از کارگاه به بیرون را به حداقل می رساند .

این رمپ ها در تناژ های 6 و 9 قابل اجرا می باشند .

رمپ بارگیری یا همسطح کننده  می تواند تمامی نیازهای استاندارد شما را برای بارگیری برنامه تخلیه حل کند. با ابعاد استاندارد برای استفاده از لیفتراک و دیگر مواد بالابر. الزامات خاص : ما می توانیم آنچه را که نیاز داریم طراحی و تولید کنیم.

سیستم لپ تاپ و سیستم هیدرولیک طراحی شده است و هرگونه خرابی و بارگذاری ایمنی را مسدود می کند. دریچه های انفجاری شیلنگ ایمنی اضافی را برای صرفه جویی در فرد و سیستم رمپ فراهم می کند. ورق های فولادی با مقاومت بالا بدون جوش تا 3000 میلی متر استفاده می شود تنها سیستم ما بدون ورق های جوش داده نشده است. سیستم عرضه قوی بسیار مهم است. سوئیچ ایمنی مسدود شده است. طراحی می تواند مورد نیاز خاص خود را تغییر دهد.

 در این نوع رمپ بارگیری سطوح بارگذاری بار برای جبران دقیق تفاوت های ارتفاع در بین لرزش های مختلف طراحی شده است.

این راه حل های مقرون به صرفه در برنامه های بارگیری شما است، با استفاده از این سیستم می توانید کالاها را در یک یا چند حرکت  به داخل کامیون یا خارج از آن منتقل کنید.

رمپ بارگیری دارای لولا های قابل تنظیم، درطراحی سرویس شما است . ظرفیت استاندارد 6000 کیلوگرم بار ، می تواند بسته به نیاز مشتریان طراحی شده باشد.

چادر بارگیری :

بیشترین دغدغه ای که هر مرکز صنعتی احساس می کند عدم تبادل حرارتی در هنگام تخلیه و بارگیری محصول می باشد . بدین منظور سیستم های اتوماتیک چادر بار گیری بسیار مفید خواهد بود .

به علت اینکه در هنگام تخلیه و بار گیری ، تریلر فاصله ای نسبت به خروجی سالن دارد و در زمان باز بودن درب تبادل حرارتی از این فاصله ایجاد شده ، صورت می پذیرد لذا برای این مشکل و عدم تبادل حرارت و انرژی از چادرهای بارگیری استفاده می گردد . این چادرها به مانند تونلی بین خروجی سالن و تریلر عمل نموده و هر گونه فضای باز در حین بارگیری را از بین می برد .

چادر های بارگیری نسبت به محل نصب و همچنین نوع قرار گرفتن تریلر می تواند به صورت های مختلف به کار گرفته شوند .

 

 


آدرس دفتر :

کرج - بلوار دانش آموز-ساختمان مهرگان 

طبقه چهارم - شماره 401 - کدپستی : 3136973587

تلفن : 02634276049    

  02634275220

02634275121

همراه : 09123110162

www.spm-co.com

 info@spm-co.com

shipyarddoor.com

 

© 2015 SPM-Co.COM . All rights reserved. Designed By Shahrooz Esmaeili