1. درب های بالارونده سکشنال

  درب های بالارونده سکشنال

  با نمای بسیار شیک و متنوع ، دارای پانلهای دوجداره فومدار. بهترین درب از نظر عایق بودن و بهترین چنس بخصوص در مناطق مرطوب و خشک و گرم. کارکرد به صورت دستی و اتوماتیک. با قابلیت نصب موتورهای سریع السیر با سرعت 75 سانتی متر در ثانیه. با باکس کنترل کامل جهت نصب انواع سنسورهای امنیتی و BMS.. مناسب برای تمام کارخانجات ، سردخانه ها و پارکینگ ها. قابل ارائه تا 14 متر عرض و 10 متر ارتفاع. قابل ارائه با درب نفر رو جهت مکانهایی که عرض ساختمان کم میباشد.

 2. رمپ ، چادر و سیستمهای بارگیری

  رمپ ، چادر و سیستمهای بارگیری

  عمده آسیبی که مواد اولیه و یا محصول نهایی می بیند در حین بار گیری یا تخلیه کالا می باشد این امر عمدتا ناشی از اختلافات سطح کامیون های باربری و سطح کارگاه ناشی می گردد . بدین منظور سیستم های رمپ اتوماتیک بسیار مفید خواهد بود . استفاده از رمپ های اتوماتیک نه تنها باعث کاهش آسیب های بار گیری بر کالا ها شده بلکه با استفاده از چادرهای بارگیری تبادل انرژی و حرارت از کازگاه به بیرون را به حداقل می رساند . ارائه میباشد.
 3. درب های سریع السیر

  درب های سریع السیر ، درب های سریع آشیانه های هواپیما و درب های آشیانه کشتی ها

  برای استفاده در سردخانه ها و کارخانجات و مراکزی که تردد ماشین آلات زیاد می باشد ، جهت جلوگیری از اطلاف انرژی . مقاوم در برابر باد و قابل استفاده برای درب بیرونی. درب های مخصوص مکانهایی که باید عاری از گرد و خاک باشند. با سرعت 8/0 متر تا 5/3 متر در ثانیه.
 4. درب های شیشه ای اسلایدی اتوماتیک

  درب های شیشه ای اسلایدی اتوماتیک

  این گونه از درب های شیشه ای از متداولترین نوع ایزولاسیون در محیطهای گوناگون هستند. با تردد نا محدود ، قدرت زیاد کارکرد زیاد بدون نیاز به سویس و نگهداری ویژه. دارای باطری داخلی و امکان نصب انواع دستگاه های کنترل تردد و پرده های هوا.
 5. راهبند ها و درب های اتوماتیک پارکینگی

  راهبندها و درب های اتوماتیک پارکینگی

  راه بندهای اهرمی سریع بهترین گزینه برای کنترل تردد و ایجاد امنیت در پارکینگ ها
 6. درب های ریلی

  درب های ریلی

  • موتور های درب های ریلی با ظرفیت 400 تا 2500 کیلوگرم
  • قابل نصب بر روی درب های عریض تا 16 متر .
  • هوشمند در مقابل برخورد با مانع.
 7. دربازکن های الکترومکانیک

  دربازکن های الکترومکانیک جهت درب های لولایی 2 تا 4 لنگه

  • با ظرفیت 250 تا 1000 کیلوگرم
  • دارای خلاص کن و باطری

SPM دربهای اتوماتیک و سیستم های بارگیری


دربهای اتوماتیک spm شامل دربهای زیر سقفی سکشنال ، درب های صنعتی بالا رونده سکشنال ، دربهای سریع السیر ، کرکره های برقی و دربهای اتوماتیک پارکینگی و همچنین سیستم های بارگیری شامل انواع رمپ های بارگیری اتوماتیک و دستی ، چادر های بارگیری . تمامی سیستم ها به نسبت کاربری و درخواست کارفرما به صورت دستی ، کنترل از راه دور اتوماتیک بارادار ، سیستم متال و ... قابل ارائه می باشد.


آدرس دفتر :

کرج - بلوار دانش آموز-ساختمان مهرگان 

طبقه چهارم - شماره 401 - کدپستی : 3136973587

تلفن : 02634276049    

  02634275220

02634275121

همراه : 09123110162

www.spm-co.com

 info@spm-co.com

shipyarddoor.com