درب سرد خانه ای

درب سریع السیر سرد خانه ای این نوع درب از دو جداره پی وی سی با الیاف بافته شده ابریشمی همراه با فوم مخصوص ساخته شده است . و دارای سرعت ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متر بر ثانیه تا ابعاد 4.5 در 4.5 متر می باشد. که عایق بسیار خوبی با تحمل برودت هوا تا منفی ۳۰ درجه سانتی گراد است .

درب های سرد خانه ای سریع السیر عایق بندی شده و برای کم کردن تلفات دما و سرعت بخشیدن به روند کار و کاهش مصرف انرژی طراحی شده است. این نوع درب ها دارای سنسور چشمی و ریموت هستند که به سهولت و راحتی کار شما کمک میکند. و همچنین دارای خلاص کن بصورت زنجیر در دسترس جهت استفاده در مواقع اضطراری می باشد.

درب های سرد خانه ای سریع السیر مصرف انرژی را برای مناطق تهویه مطبوع بیش از 20٪ کاهش می دهند. سیستم ترافیک لیفتراک نیز در زمان کار در وقت صرفه جویی می کند.

درب های سرد خانه ای سریع السیر  به نگهداری خاصی نیاز ندارند.

ساختاردرب سرد خانه ای سریع السیر از آلومینیوم اکسترود شده می باشد با پیچ و مهره و فقط پوشش فوقانی توسط ورق های فولادی گالوانیزه ساخته شده است. تمام راهنماهای جانبی و قاب های پایین برای جلوگیری از شکاف و زنگ زدگی جوش ساخته می شوند. فولاد ضد زنگ یا ساختار فولادی معمولی را می توان برای مناطق ویژه تولید کرد.

پارچه بکار رفته در این درب ها عمر طولانی دارد و در برابر اشعه ماورا بنفش مقاومت بسیار بالایی دارد.

درب سرد خانه ای سریع السیر برای سکوهای بارگیری و اتاق انجماد سرد خانه ، انبار جداگانه، منطقه کنترل حرارتی مخصوصا داروخانه ، صنایع غذایی و صنایع شیمیایی طراحی شده است. درب سرد خانه ای سریع السیر دارای درایو نگهداری رایگان و طراحی جامد است ، ایمنی و دوام  از ویژگی های استاندارد ما در سطح بالا است.