درب شیشه ای تلسکوپی

 
عرض بعضی از ساختمانها به دلیل کم بودن می توان از دربهای اتوماتیک تلسکوپی استفاده کرد.با این حال ، علیرغم اندازه محدود ، این ساختمانها هنوز هم می توانند سهولت دسترسی صندلی های چرخدار ، بارگیری پالت ها ، چرخ دستی های خرید و یا ضربات زیاد افراد را فراهم کنند.
کاربرد و محل نصب درب تلسکوپی:
طراحی درب اتوماتیک تلسکوپی به گونه ای است که به راحتی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل یکی از پرکاربردترین درب های اتوماتیک به شمار می رود. جدیدترین نوع درها هستند که برای مکانهای مختلف مراکز تجاری ، فروشگاه‌های خرده فروشی ، ساختمان‌های تجاری ، فضاهای اداری ، مراکز پزشکی و سایر مکانها هستند ، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
لنگه های متحرک می‌تواند بصورت دو، سه ، چهار و شش لت کشویی طراحی و نصب شود البته سه لنگه و شش لنگه متحرک بصورت سفارشی طراحی و تولید اختصاصی برخی شرکتها می‌باشد
درب های تلسکوپی خودکار عناصر حذف موانع هستند ، زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند که هر شخصی بدون نیاز به انجام تلاش اضافی برای رسیدن به این هدف (باز یا بسته شدن درب)، بتواند آزادانه به ساختمانها یا مناطقی که در آن نصب شده است دسترسی پیدا کند. و البته نه تنها برای افراد با کاهش تحرک مناسب هستند ، بلکه به این دلیل که باعث افزایش راحتی و افزایش جریان عبور هر کاربر می شوند بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.